Online kurzy ukrajinštiny: Vezměte si lekce ukrajinského jazyka od těch nejlepších

Chcete se naučit ukrajinsky, jeden z nejkrásnějších a nejbohatších jazyků na světě? Naše jazykové kurzy ukrajinštiny jsou navrženy tak, aby pomohly studentům všech úrovní – od začátečníků až po pokročilé mluvčí – rozvíjet jejich dovednosti v oblasti poslechu, mluvení, čtení a psaní v tomto jazyce.

Naše základní služby

Co je náš jazykový kurz ukrajinštiny?

Individuální sezení s učitelem

Naše kurzy probíhají formou individuálních lekcí s ukrajinským lektorem. Praxe ukázala, že je to nejefektivnější způsob výuky jazyka.

Lekce s nejlepšími

Studujte s rodilými mluvčími, kteří ukrajinsky mluví každý den!

Flexibilní rozvrh

Můžete si změnit termín výuky a přizpůsobit svůj rozvrh. Každý týden můžete studovat v jinou dobu. Stačí to oznámit učiteli den před lekcí.

Naše ceny

Cena ukrajinského jazykového kurzu online

Zkušební lekce
450 Kč
Standard
3500 Kč
Premium
4990 Kč

✅ Nejprve si vyzkoušíte zkušební lekci, abyste si mohli být jisti, že vám vyhovuje náš formát výuky, program a že se vám učitel líbí. A poté si musíte zaplatit výuku na jeden měsíc.

📌 Pokud se vám zkušební lekce nebude líbit, vrátíme vám 100 % peněz. Platba za zakoupený kurz se nevrací.

Pro koho je tento kurz určen?

Náš kurz je pro vás vhodný, pokud:

učíte se ukrajinsky od nuly

Pokud se chcete naučit jazyk od začátku, pomůžeme vám ho naučit.

máte určitou úroveň

Pokud jste již jazyk studovali a máte určitou úroveň. Začneme tam, kde jste skončili, a nebudeme vás učit to, co už umíte.

je vám více než 6 let

Pracujeme s dospělými i dětmi (od 6 let).

STRUKTURA LEKCE

Jak probíhá výuka?

1

Nový materiál

Učitel sdílí obrazovku a nejprve vysvětlí novou látku. Učíme se s moderními učebnicemi + tematickými prezentacemi. Používáme schémata a obrázky pro vizuální vnímání. Využíváme také audio a video materiály. Učitel vám zašle všechny materiály a učebnice.

2

Procvičování

Poté si společně procvičíte novou látku (v textové, zvukové nebo video podobě). Učíte se novou slovní zásobu a procvičujete ji v konverzaci.

3

Domácí úkoly

Na konci lekce dostanete domácí úkol k samostatnému upevnění. Můžete ho vypracovat jak elektronicky, tak písemně do sešitu, vyfotit a poslat učiteli. Záleží jen na vás.

Proč právě my?

Pro koho jsou tyto online kurzy ukrajinštiny určeny?

Ať už plánujete cestu na Ukrajinu, máte ukrajinské příbuzné a chcete hlouběji porozumět kultuře svých předků, nebo si jen chcete rozšířit své jazykové znalosti, učení ukrajinštiny vám může otevřít zcela nový svět komunikace.

Výhody učení ukrajinštiny však přesahují praktickou stránku věci. Ukrajinský jazyk má bohatou historii a kulturu a jeho učení vám může umožnit hlubší pochopení a porozumění této kultuře. Studiem ukrajinštiny získáte větší porozumění pro literaturu, hudbu a umění ukrajinského národa.

Naše online kurzy ukrajinštiny jsou flexibilní a přizpůsobené vašim individuálním potřebám a cílům. Program vám přizpůsobíme na základě vašich cílů, způsobu vnímání (jak látku lépe vnímáte: sluchem nebo vizuálně) a zájmů. Nabízíme celou řadu možností, včetně pozdně večerních nebo časně víkendových kurzů či intenzivního studia jazyka. Naši zkušení a kvalifikovaní lektoři vám pomohou uspět na vaší cestě za jazykovým vzděláním.

Recenze

Podívejte se, co o nás říkají naši krásní studenti

Učila jsem se ukrajinsky se Sofií. Velmi skvělá učitelka! Děkuji škole za super zážitek. Dosáhla jsem svého cíle a nyní mluvím plynule ukrajinsky.
Ashton Willis
Designer
Velmi jsem pochyboval, že by lekce přes Skype byly efektivní. Vždycky jsem chtěl být offline. Ale to, že se rozvrh přizpůsobil mně, bylo velmi lákavé. Zkusila jsem to a nelitovala jsem. Za tři měsíce jsme udělali A1 od nuly. Viktorii moc děkuji. Doporučuji vám, abyste se zúčastnili školení, дякую Ecole!
Maisy Anderson
Accountant

Jazyková škola Ecole

Často kladené otázky

Obvykle trvá 3-4 měsíce, než dosáhnete 1 úrovně. A předplatné, které si zakoupíte, platí 2 měsíce od data první lekce na předplatném.

Pokud jste vy nebo instruktor nemocní, předplatné na tuto dobu prodloužíme.

Ano, samozřejmě! Pokud změníte plány, můžete si hodinu přeložit. Hlavní je, aby to bylo ve večerních hodinách, jinak lekce vyhoří.

A pokud učitel lekci předem nepřeloží, dáme vám tuto lekci zdarma!

Ano. Po zkoušce budete přiřazeni k tomuto učiteli a pak budete studovat pouze s ním. Pokud ho ovšem z nějakého důvodu nebudete chtít změnit. Za změnu učitele se neplatí žádné poplatky.

Záleží na tom, jak často se učíte a jak pečlivě plníte domácí úkoly. Ale v průměru je při pravidelném studiu dosažení úrovně B2 za 2 roky zcela reálné.

Ano. Máme otevřeno od pondělí do neděle od 8:00 do 22:00. První lekce může být v 8:00 a poslední ve 21:00.

Прокрутити вгору